Materiaal
- Jongleerdoekje: Veel
- Noodle: Veel
“Hocus…Pocus…Pas..ik wou dat ik een…”
Doel
Situatieschets
Hele zaal. Leg voor iedere leerling een noodle en een jongleerdoekje klaar.
Omschrijving
Alle leerlingen zijn verandert in een heks. Ze hebben hun eigen bezemsteel (= noodle + jongleerdoekje).
Iedere heks neemt plaats op zijn bezemsteel en gaat proberen om de toverkracht (= jongleerdoekje) van een andere heks te pikken door deze uit de bezem van de andere heks te trekken.
De drie heksen die als laatste overblijven met hun toverkracht winnen het spel.
Aandachtspunten
De noodles moeten voorzien zijn van gat aan de achterkant/onderkant zodat het jongleerdoekje daar een stukje in gestopt kan worden.
Belangrijkste regels
- Als jouw toverkracht is gestolen dan blijf je meedoen met het spel en probeer je bij andere heksen hun toverkracht af te nemen.
- Als je jouw toverkracht kwijt bent en je kan de toverkracht van een ander pikken dan mag je die weer in je eigen bezemsteel stoppen.
- Als je meerdere toverkracht hebt gepikt dan moet je die zelf vasthouden.
Differentiatie
Makkelijker
- Minder heksen.
- Groter speelveld.
Moeilijker
- Meer heksen.
- Kleiner speelveld.
Dit was nog maar het begin
Je hebt zojuist ƩƩn les gezien uit een verzameling van 1510 kant-en-klare gymlessen. Elke les direct inzetbaar. Elke les met een duidelijk leerdoel. Elke les ontworpen om jouw voorbereidingstijd te halveren – en je lessen te verdubbelen in impact.
Stel je voor: nooit meer zoeken, nooit meer improviseren. Gewoon inspiratie wanneer jij het nodig hebt.
Dit is wat je krijgt:
2507 gymleerkrachten gingen je al voorLeerlijn
Intensiteit
Eigenschappen
Thema’s
